[]
1 Step 1
SESLENDİRME TEKLİFİ AL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

REKLAM SESLENDİRME

Televizyon, radyo ve sosyal medya mecralarında yayınlanacak reklam filmleri, tanıtım filmleri ve viral reklam filmlerini kapsayan seslendirme hizmetidir. Projeniz için uygun olana seslendirme sanatçısını seçerek teklif isteyebilirsiniz.

SES BANKASI

Türkçe ve yabancı dilde seslendirme yapan profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan ses bankamızdan erkek sesler, kadın sesler ve çocuk sesler gibi projeniz için uygun olan sesi seçebilirsiniz. Profesyonel sesler markanıza ses versin.

SANTRAL SESLENDİRME

Telefon karşılama anonsları olarak adı geçen santral seslendirme hizmeti ile Türkiye’nin en profesyonel imaj seslendirme sanatçıları ile profesyonel seslendirme hizmeti sunuyoruz. Santral anons seslerini dinleyebilir, firmanıza uygun santral sesini seçebilirsiniz.

İNGİLİZCE SESLENDİRME

Amerikan aksanlı ve british aksanlı Dünya’nın en meşhur seslerinden oluşan ses castımız ile ingilizce seslendirme projeleriniz için voiceover seçimi yapabilir, teklif isteyebilirsiniz. Çeviri deşifre ve altyazı hizmetinin yanında Dünya’nın en iyi seslerini sunuyoruz!

PROFESYONEL SESLENDİRME AJANSLARI NASIL ÇALIŞIR?

Seslendirme Ajansları medya üretimi sektöründe faaliyet gösteren ve seslendirme dublaj işleriyle uğraşan ajanslardır. Seslendirme ajansları seslendirme sanatçılarıyla müşteriler arasında aracılık eden ajanslar olarak bilinirler.

Profesyonel seslendirme ajanslarında ise durum daha kapsamlıdır. Profesyonel seslendirme ajansları aracılık hizmetlerinin yanında medya üretimi sektöründe seslendirme ve dublajın yanında reklam metin yazarlığı, medya planlama ve seslendirme eğitimi gibi konularda da hizmet vermektedirler. Seslendirme ajansları profesyonel mahlaslarını yaptıkları seslendirme projelerinin çokluğuyla kendileri ilan ederler. Yaptıkları işler hakikaten takdir edilecek değerli projelerdir.

Alondan İstanbul’da Seslendirme ajansı hizmeti veren önemli şirketlerin başında gelmektedir. Seslendirme projelerinin yanında reklam filmi hizmetleri, tanıtım filmi çekimi, reklam metin yazarlığı ve medya planlama konusunda uzman bir ekip ile çalışmalarını İstanbul Şişli’deki ofisinde devam ettirmektedir.

Seslendirme ajansı seslendirme cast’ında yer alan seslendirme sanatçıları farklı kaşe bedelleri yanında profesyonel referanslarıyla medya üretimi sektöründeki reklam ajanslarının, yapım şirketlerinin ilgisini çekmektedir. Seslendirme ajansı olmak beraberinde iyi dizayn edilmiş bir seslendirme stüdyosu, iyi ve kaliteli seslendirme ekipmanlarının yanında uzman bir ekip gerektirir. Profesyonel seslendirme ajansı olarak 15 yılını sektöre vermiş bir seslendirme ajansı olan Alondan Prodüksiyon seslendirme projelerini Türkiye’nin en iyi sesleri ile yapmaktadır. Prodüksiyonu yapılmış bir milyonun üzerinde teslim edilmiş proje ile görsel ve işitsel yayın mecralarında profesyonelliğini sürekli olarak ilan etmiştir. Seslendirme ve Dublaj sektörüne gönül vermiş cefakar ve fedakar seslendirme sanatçıları profesyonel seslendirme ajansı hizmetleriyle medya üretimi sektöründe faaliyetlerine devam edecektir.

Profesyonel seslendirme dublaj ajans hizmeti İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde oldukça yaygın olduğundan, Alondan Prodüksiyon ses bankasında en iyi sesleri bulunduran seslendirme ajansları profesyonelliğini ilan etmiştir.