Gmail Reklamları Hakkında

Gmail reklamları, gelen kutunuzdaki sekmelerin en üstünde gösterilen etkileşimli reklamlardır. Bu reklamlardan bazıları genişletilebilir. Bu reklamlardan birini tıkladığınızda, tıpkı bir e-posta gibi genişleyebilir. Genişletilmiş reklamda resim, video veya yerleşik form bulunabilir. Gmail reklamları, potansiyel müşterilerle daha kişisel bir biçimde iletişim kurmanıza yardımcı olur.

İşleyiş şekli

Gmail reklamları ilk olarak daraltılmış biçimde gösterilir. Kullanıcı reklamı tıkladığında, reklam, reklamverenin açılış sayfasına yönlendirir ya da çeşitli reklamcılık hedeflerini karşılamak için kullanılabilen e-posta boyutuna genişler ve yerleşik form veya video gibi öğeler içerebilir.

Kullanıcılar, genişletilmiş reklamla reklamın düzenine göre farklı şekillerde etkileşime girebilir. Video oynatabilir, form doldurabilir, web sitenizin bağlantısını tıklayabilir veya mobil cihazlarda tıkla ve ara özelliğini kullanabilir ya da uygulama mağazasına gidebilirler.

Kullanıcılar genişletilmiş reklamınızla etkileşimde bulunduğunda ücretlendirilmezsiniz. Yalnızca reklamınızı ilk olarak genişleten tıklama için bir kez ücretlendirilirsiniz.

Kullanıcıların bu etkileşimleri doğrultusunda ücretlendirilmez, sadece reklamınızı ilk açtıklarında ücretlendirilirsiniz. 

E-posta hazır

Reklamınızı genişleten birçok kullanıcı, yıldız simgesini veya mesajın alt kısmındaki mavi Kaydet düğmesini tıklayarak reklamı kaydedebilir. Ayrıca kullanıcılar genişletilmiş reklamlarınızı e-posta mesajı olarak başkalarına da yönlendirebilir.

Mobil uyumlu

Bilgisayarda, mobil cihazda ya da Gmail uygulamasında olsun, Google Ads reklamları her yerde güzel görünecek şekilde optimize eder. Reklam düzeni mobil deneyime göre otomatik olarak optimize edilir. Daha fazla etki elde etmek için tıkla ve ara veya uygulama tanıtımı gibi özel mobil seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Google Ads Çalışma Planı

3 yıllık tecrübe ile 6 aşamada şirketiniz Google arama listelerinde.

Markanıza Özel
Analiz Yaparız
Kampanya
Planlaması
Google Ads Dönüşüm
Kurulumu
Metin ve Grafik
Çalışması
Günlük Reklam
Bütçesi Belirlenir
Tebrikler
Şirketiniz Google’a Taşındı
[]
1 Step 1
HEMEN TEKLİF AL
Destek Almak İstediğiniz Hizmet
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

FACEBOOK REKLAM YÖNETİMİ

INSTAGRAM REKLAM YÖNETİMİ

LINKEDIN REKLAM YÖNETİMİ

WEB TABANLI YAZILIM

Google Ads Yönetim Paketleri

Google Ads Reklamlarına Başlamanın En Kolay Yolu

EN İYİSİNİ SEÇ

Google Ads Başlangıç

1.299₺/Aylık
Teklif Al

rağbet gören

Google Ads Kurumsal

1.999₺ /Aylık
Teklif Al

Premium İş Ortağı

2.500₺ /Aylık
Teklif Al

Ziyaretçi
Kazanımı

400 ile 2.500 arası yeni ziyaretçi kazanabiliriz.

750 ile 5.000 arası yeni ziyaretçi kazanabiliriz.

1.150 ile 7.500 arası yeni ziyaretçi kazanabiliriz.

Reklam Modelleri

Arama Reklamları

Arama Reklamları

Arama ve Görüntülü Reklamlar

Google Ads hesap kurulumu

Reklam stratejisi ve planı oluşturma

Düşük ziyaretçi başı maliyet

Anahtar Kelime ve Arama Hacmi Araştırması

Reklam metni danışmanlığı

Tıkla Ara Özelliği


Google Ads Başlangıç

1.299₺/Aylık
Teklif Al

Google Ads Kurumsal

1.999₺
/Aylık

Teklif Al

Premium İş Ortağı

2.500₺
/Aylık
Teklif Al

Google Reklamları, TBM modeline göre çalışır. Reklamlarınızın kullanıcılara gösterilmesi herhangi bir şekilde maliyete neden olmaz. Sadece tıklama ile sonuçlanan reklamlar için ödeme yaparsınız. Böylece dijital reklam bütçenizi doğru şekilde kullanabilir, yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

GOOGLE ADS YÖNETİMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Reklamlarınızı Doğru Kullanıcılara Gösterin

Google reklamlarının sunduğu gelişmiş hedefleme seçenekleri ile reklamlarınızı sadece ürün veya hizmetinizle ilgilenen kullanıcılara gösteriyoruz.Tecrübeli ekibimizin reklam bütçenizi en doğru şekilde kullanacağından emin olabilirsiniz!

Reklam Hesabınızın Sahibi Sizsiniz!

Google Ads hesabınızda gerçekleşen tüm bütçesel hareketleri anlık kontrol edebilirsiniz. Kampanyalarınızın, reklam gruplarınızın ve anahtar kelimelerinizin istatistiklerini doğrudan Google Ads arayüzünden veya uygulamasından dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Yeni veya mevcut hesabınız üzerinden reklamları yönetebiliriz. Her iki durumda da ayrılmayı tercih ederseniz tüm verileri yanınızda götürebilirsiniz.

Yeni Stratejiler Öğrenin

Reklam hesabınızın performansını artırabilecek yeni gelişmeleri, en verimli denemeleri öğrenin. Bunun için hiçbir ücret talep etmiyoruz!

Sadece Tıklamalar için Ödeme Yapın

Google Reklamları, TBM modeline göre çalışır. Reklamlarınızın kullanıcılara gösterilmesi herhangi bir şekilde maliyete neden olmaz. Sadece tıklama ile sonuçlanan reklamlar için ödeme yaparsınız. Böylece dijital reklam bütçenizi doğru şekilde kullanabilir, yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Bütçenizi Verimli Kullanın

Hesabınızın yapısı, kampanyaların kurulumu, anahtar kelime seçimi gibi bir çok faktörü inceleyerek bütçenizi nasıl verimli kullanacağınız hakkında bilgi veriyoruz.

Sektörel Analizleri Edinin

En güncel bilgileri, en yeni teknolojileri önceden öğrenip, dijital pazarlama kanallarınızın performansını artırmaya yönelik bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Google Ads Yönetim İş Ortaklarımız