[]
1 Step 1
GOOGLE ADS REKLAM YÖNETİMİ TEKLİFİ AL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

GOOGLE Alışveriş kampanyaları ve Alışveriş reklamları

Bir satıcıysanız, çevrimiçi ve yerel envanterinizi tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyalarını kullanabilirsiniz.

Alışveriş kampanyalarını kullanmaya başlamak için Merchant Center ile ürün verilerinizi bize göndermeniz ve Google Ads‘de bir kampanya oluşturmanız gerekir. Ardından, Google’da ve potansiyel müşterilerinizin sattığınız ürünleri görebileceği web sayfalarında reklamlar oluşturmak için kampanyanız kullanılır. Bu yerleşimler, kullanıcılara metin reklamlardan farklı olarak ürün fotoğrafı, başlık, fiyat, mağaza adı ve diğer bilgileri gösterdiğinden, Alışveriş reklamları olarak adlandırılır. Bu reklamlar, kullanıcılara reklamı tıklamadan önce, sattığınız ürünle ilgili önemli bilgiler vererek daha uygun potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlar.

Örnek

Google Alışveriş Reklamları

Bale ayakkabıları sattığınızı varsayalım. Bale malzemeleri ile ilgili bir metin reklamınız ve bale ayakkabılarıyla ilgili bir Alışveriş reklamınız varsa, müşteriler aynı Google Arama sonuçları sayfasında reklamlarınızın her ikisini de görebilir.

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI AVANTAJLARI

  • Daha fazla trafik: Çoğu işletme, alışverişle alakalı aramalar için aynı konumda gösterilen metin reklamlarla karşılaştırıldığında Alışveriş reklamlarıyla çok daha yüksek tıklama oranları (TO) elde etmektedir. Bazı durumlarda, reklam verenler standart tıklama oranlarını ikiye veya üçe katlamıştır.
  • Daha nitelikli olası satışlar: Bir satıcı olarak, alışveriş yapan kullanıcıların daha bilinçli satın alma kararları vermesine yardımcı olmak için ürün bilgilerini doğrudan reklamlarınızda göstererek daha nitelikli potansiyel müşteriler bulabilirsiniz. Böylece, alışveriş yapan kullanıcıların sitenizde satın alma işlemi tamamlama olasılığı daha yüksek olur. Örneğin, Selin “akvaryum” için Google’da arama yaptığında, akvaryum satıcılarına ait Alışveriş reklamları görebilir. Sadece resme bakarak zevkine en uygun akvaryumu seçebilir. Ayrıca, fiyata bakarak akvaryumların bütçesine uygun olup olmadığını hızlı bir şekilde görebilir. Bu, Selin’in reklamı tıkladığı zaman, ürün ve maliyeti hakkında fikir sahibi olduğu anlamına gelir. Bu da, ortalama bir İnternet kullanıcısıyla karşılaştırıldığında Selin’i satın alma dönüşüm hunisinde daha ileri bir konuma taşır.
  • Kolay, perakende satış odaklı kampanya yönetimi: Alışveriş Reklamları, reklamlarınızı alakalı aramalarda göstermek için anahtar kelimeler yerine Merchant Center veri feed’inizde tanımladığınız ürün özelliklerini kullanır. Ürün envanterinize doğrudan Google Ads’de göz atın ve teklif vermek istediğiniz öğeler için ürün grupları oluşturun.
  • Daha geniş görünürlük: Belirli bir kullanıcı araması için birden fazla Alışveriş reklamınız görüntülenebilir. Ayrıca alakalı olması durumunda, Alışveriş reklamı ile metin reklam aynı anda da görüntülenebilir. Böylece, her aramada ulaştığınız potansiyel müşteri sayısını iki katına çıkarabilirsiniz.
  • Güçlü raporlama ve rekabet verileri: Ürünlerin performansını dilediğiniz ayrıntı düzeyinde görebilirsiniz. Örneğin, yeni ürün gruplarına gerek kalmadan sadece ürünlerin görünümünü filtreleyerek, belirli bir markaya ait topuklu ayakkabının kaç tıklama aldığını görebilirsiniz. Rekabet açısından ne durumda olduğunuzu anlamak için karşılaştırma verilerini kullanabilirsiniz. Gösterim payı verilerini ve Teklif Simülasyon Aracı’nı kullanarak büyüme fırsatlarını belirleyin.

Google Ads Yönetim Hizmeti Verdiğimiz İş Ortaklarımız (2019)

3 yıllık tecrübe ile 6 aşamada şirketiniz Google arama listelerinde.

BİL GÜNEŞLİ KOLEJİ

2017’den beri

ALTINCI HİS ÖZEL EĞİTİM

2016’den beri

İNTERAKTİF SMS

2018’den beri

PİKAMPÜS

2016’den beri

TABLOMABLO

2019 (ALONDAN BİLİŞİM PROJESİ)

GÖRSEL EĞİTİM

2019 (ALONDAN BİLİŞİM PROJESİ)

GOOGLE REKLAMLARI BİZİM HER GÜN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ İŞLERDEN BİRİ
BİZ İŞ PLANIMIZDAN BAHSEDELİM;
1- Öncelikle Markanıza Özel
Analiz Yaparız
2- Benzersiz Kampanya
Planlarız
3- Google Ads Dönüşüm
Kurulumu İle Satışlar Tek Panelde
4- Karar Verilen Kampanyanın
Metin ve Grafik Çalışmasını Yaparız
Kademeli Olarak Günlük Reklam
Bütçesi Belirlenir
5- Tebrikler
Şirketiniz Google’a Taşındı!

Google Ads Yönetim Paketleri

Google Ads Reklamlarına Başlamanın En Kolay Yolu

EN İYİSİNİ SEÇ

Google Ads Başlangıç

1.299₺/Aylık
Teklif Al

rağbet gören

Google Ads Kurumsal

1.999₺ /Aylık

Teklif Al

Premium İş Ortağı

2.500₺ /Aylık
Teklif Al

Ziyaretçi
Kazanımı

400 ile 2.500 arası yeni ziyaretçi kazanabiliriz.

750 ile 5.000 arası yeni ziyaretçi kazanabiliriz.

1.150 ile 7.500 arası yeni ziyaretçi kazanabiliriz.

Reklam Modelleri

Arama Reklamları

Arama Reklamları

Arama ve Görüntülü Reklamlar

Google Ads hesap kurulumu

Reklam stratejisi ve planı oluşturma

Düşük ziyaretçi başı maliyet

Anahtar Kelime ve Arama Hacmi Araştırması

Reklam metni danışmanlığı

Tıkla Ara Özelliği


Google Ads Başlangıç

1.299₺/Aylık
Teklif Al

Google Ads Kurumsal

1.999₺
/Aylık

Teklif Al

Premium İş Ortağı

2.500₺
/Aylık
Teklif Al

Google Reklamları, TBM modeline göre çalışır. Reklamlarınızın kullanıcılara gösterilmesi herhangi bir şekilde maliyete neden olmaz. Sadece tıklama ile sonuçlanan reklamlar için ödeme yaparsınız. Böylece dijital reklam bütçenizi doğru şekilde kullanabilir, yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

GOOGLE ADS YÖNETİMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Reklamlarınızı Doğru Kullanıcılara Gösterin

Google reklamlarının sunduğu gelişmiş hedefleme seçenekleri ile reklamlarınızı sadece ürün veya hizmetinizle ilgilenen kullanıcılara gösteriyoruz.Tecrübeli ekibimizin reklam bütçenizi en doğru şekilde kullanacağından emin olabilirsiniz!

Reklam Hesabınızın Sahibi Sizsiniz!

Google Ads hesabınızda gerçekleşen tüm bütçesel hareketleri anlık kontrol edebilirsiniz. Kampanyalarınızın, reklam gruplarınızın ve anahtar kelimelerinizin istatistiklerini doğrudan Google Ads arayüzünden veya uygulamasından dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Yeni veya mevcut hesabınız üzerinden reklamları yönetebiliriz. Her iki durumda da ayrılmayı tercih ederseniz tüm verileri yanınızda götürebilirsiniz.

Yeni Stratejiler Öğrenin

Reklam hesabınızın performansını artırabilecek yeni gelişmeleri, en verimli denemeleri öğrenin. Bunun için hiçbir ücret talep etmiyoruz!

Sadece Tıklamalar için Ödeme Yapın

Google Reklamları, TBM modeline göre çalışır. Reklamlarınızın kullanıcılara gösterilmesi herhangi bir şekilde maliyete neden olmaz. Sadece tıklama ile sonuçlanan reklamlar için ödeme yaparsınız. Böylece dijital reklam bütçenizi doğru şekilde kullanabilir, yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Bütçenizi Verimli Kullanın

Hesabınızın yapısı, kampanyaların kurulumu, anahtar kelime seçimi gibi bir çok faktörü inceleyerek bütçenizi nasıl verimli kullanacağınız hakkında bilgi veriyoruz.

Sektörel Analizleri Edinin

En güncel bilgileri, en yeni teknolojileri önceden öğrenip, dijital pazarlama kanallarınızın performansını artırmaya yönelik bilgileri sizinle paylaşıyoruz.