Dönüşümleri Artırın

İnsanlar internette yerel işletmeleri arıyor. Bu isteklere yönelik, Google Harita Kaydı yaparak işletmenizi kullanıcılara tanıtırsınız. Google Harita kaydı ile kullanıcı işletme veya mağaza adını arattığında, işletme bilgileriniz Google Aramalar ve Google Haritalar ‘da görüntülenir. Kullanıcılar telefon ve navigasyon cihazları aracılığıyla;

  • Mobil cihazlar üzerinden tek tuşla sizi arayabilir,
  • Web sitenize tıklayabilir,
  • İşletmenize yol tarifi alabilir,
  • Yerel işletmenize kolaylıkla ulaşabilir.

Rehber kaydınızı reklamlarınızla birleştirin

Yer uzantıları, müşterilerinizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını reklamınızla birlikte gösterir. Yer uzantılarını aktif hale getirmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Google Harita Kaydı İle İşletmenizin Fark edilmesini Sağlayın

İşletmeniz Fark Edilsin

Google ile size ulaşan potansiyel müşterilerinizin en doğru şekilde bilgi alması için işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olmalıdır.

Google Harita Kaydı İçin Hemen Teklif Alın!

[]
1 Step 1
HEMEN TEKLİF AL
Destek Almak İstediğiniz Hizmet
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

İŞ ORTAKLARIMIZ

GOOGLE ADS YÖNETİMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Reklamlarınızı Doğru Kullanıcılara Gösterin

Google reklamlarının sunduğu gelişmiş hedefleme seçenekleri ile reklamlarınızı sadece ürün veya hizmetinizle ilgilenen kullanıcılara gösteriyoruz.Tecrübeli ekibimizin reklam bütçenizi en doğru şekilde kullanacağından emin olabilirsiniz!

Reklam Hesabınızın Sahibi Sizsiniz!

Google Ads hesabınızda gerçekleşen tüm bütçesel hareketleri anlık kontrol edebilirsiniz. Kampanyalarınızın, reklam gruplarınızın ve anahtar kelimelerinizin istatistiklerini doğrudan Google Ads arayüzünden veya uygulamasından dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Yeni veya mevcut hesabınız üzerinden reklamları yönetebiliriz. Her iki durumda da ayrılmayı tercih ederseniz tüm verileri yanınızda götürebilirsiniz.

Yeni Stratejiler Öğrenin

Reklam hesabınızın performansını artırabilecek yeni gelişmeleri, en verimli denemeleri öğrenin. Bunun için hiçbir ücret talep etmiyoruz!

Sadece Tıklamalar için Ödeme Yapın

Google Reklamları, TBM modeline göre çalışır. Reklamlarınızın kullanıcılara gösterilmesi herhangi bir şekilde maliyete neden olmaz. Sadece tıklama ile sonuçlanan reklamlar için ödeme yaparsınız. Böylece dijital reklam bütçenizi doğru şekilde kullanabilir, yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Bütçenizi Verimli Kullanın

Hesabınızın yapısı, kampanyaların kurulumu, anahtar kelime seçimi gibi bir çok faktörü inceleyerek bütçenizi nasıl verimli kullanacağınız hakkında bilgi veriyoruz.

Sektörel Analizleri Edinin

En güncel bilgileri, en yeni teknolojileri önceden öğrenip, dijital pazarlama kanallarınızın performansını artırmaya yönelik bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Google Ads Yönetim İş Ortaklarımız