Mobil Uygulamanızla Rakiplerinizi Geride Bırakın

İnternet kullanıcıları akıllı telefon ve tablet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte mobil uyumlu web sitelerine ve mobil uygulamalara ihtiyaç duymaya başladı. Gelişen teknolojiyle sadece bir web sitenizin olması yeterli değil. Mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştıracak ve gelecek nesle uyum sağlamanıza yardımcı olacak bir araçtır. Bu ihtiyaç doğrultusunda dizüstü ve masaüstü bilgisayarların tarayıcılarına göre hazırlanan web sitelerinin mobil cihazlara uyumla hale getirmenin yanı sıra mobil uygulamalar kullanarak yeni nesil tüketicileri yakalayabilirsiniz.

Sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve teknolojinizi ilerletmek için mobil dünyanın gücünden faydalanabilir, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve tasarım yönü güçlü mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Böylece ürün ya da hizmetinize yönelik geliştirilen mobil uygulamalar ile hedef kitlenizle dirsek temasında olursunuz.

 

mobil-uygulama

Size Özel Mobil Uygulama

AdresGezgini Mobil Uygulama Geliştirme konusunda uzman ekibimiz, mobil uygulamanızı size özel olarak tasarlar. Mobil uygulamalar sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişiminize kesintisiz devam edebilir, mobil uyumlu web siteleri ve mobil uygulamalarla rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz.

WEB SİTE ÇALIŞMA PLANI

3 yıllık tecrübe ile 6 aşamada şirketiniz Google arama listelerinde.

Markanıza Özel
Analiz Yaparız
Tasarım Çalışması
Yapılır
Yazılım Kodlama
İşlemine Başlanır
Metin ve Grafik
Çalışması
İçerik Veri
Girişi Yapılır
Tebrikler
Şirketiniz Artık Dijital’e Taşındı
[]
1 Step 1
HEMEN TEKLİF AL
Destek Almak İstediğiniz Hizmet
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

WEB TABANLI YAZILIM

FACEBOOK REKLAM YÖNETİMİ

INSTAGRAM REKLAM YÖNETİMİ

LINKEDIN REKLAM YÖNETİMİ

İŞ ORTAKLARIMIZ

WEB TABANLI YAZILIM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

SİTENİZİN GRAFİĞİNE (FRONT-END) ÖNEM VERİN

Bir web sayfasında içerik okumak için 15 dakika zaman ayırın kullanıcıların üçte ikisi tasarımı ve fontu daha kaliteli olan içerikleri okumayı tercih etmektedir.

SUNUCU HIZLI OLMALIDIR

Bir web sitesi >4 sn üzeri olursa, ziyaretçilerin %39’u site açılmadan kapatıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BELİRTİN

Şirketin bilgilerine ziyaretçilerin kolayca erişmesi gerekmektedir. Eğer iletişim sayfası veya bilgileri yoksa, ziyaretçilerin %44’ü siteye bir daha girmemeyi tercih ediyor.

MOBİL UYUMLU KODLAMALISINIZ

Bootstrap teknolojisini kullanabilir, akıllı ekran optimizasyonu ile müşterileriniz sitenizde rahatça sörf yapabilsin.

WEB SİTENİZİ DEVAMLI GELİŞTİRİN

Firmalar sitem var, yeterli diye düşünebiliyor. Web sitesi şirketin dijital yansımasıdır. Kullanıcıların istatistiklerine göre geliştirmeler yapılmalı.

HEDEF KİTLENİZE ERİŞMEK İÇİN SEO YAPIN

Web sitenizdeki içerikleri açıklayıcı belirtin, kullanıcılar aradıklarını bulsun. Google algoritmaları sayesinde ziyaretçilerin davranışlarını inceleyerek sitenizi öne çıkartır.

Web Tabanlı Yazılım İş Ortaklarımız