[]
1 Step 1
SESLENDİRME TEKLİFİ AL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Profesyonel Seslendirme; ülkemizde çok uzun süreden beri olan ve yabancı ülkelerden gelen dizi, film ve çizgi filmlerle beraber oldukça ilerlemiş ve gelişmiştir.

Dublaj sanatı İstanbul’daki neredeyse her ses stüdyosunda yapılmakta ve bu stüdyolarda özel olarak çalışan insanlar bulunmaktadır. Kolay bir iş gibi görünse de aslında bir karaktere ruh vermek demektir ve sanıldığı kadar kolay değildir.

Seslendirme hizmeti; özellikle online seslendirme ve seslendirme hizmetleri veren firmalar tarafından yapılmaktadır fakat piyasada o kadar çoğaldı ki artık kalite olarak daha farklı ve özgün siteler aranmaktadır.

Alondan Seslendirme her konuda olduğu gibi seslendirme hizmeti, ses dublajlar ve profesyonel seslendirme hizmetleri ile en profesyonel şekilde size bu hizmeti sunmaya hazır!

Alondan’a gelip profesyonel seslendirme yaptırmak istiyorum ve ses dublajı yapmak istiyorum dediğinizde karşınıza çıkacak olan profesyonel seslendirme ve dublaj seslendirme hizmetinden size en uygun seslendirme fiyatları ve profesyonel seslendirme fiyatlarından biri seçip, satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve özgün ses tonuna sahip seslendirme dublaj sanatçılarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmak için bekliyoruz. Seslendirme yaptırma her ne kadar kısa görünse de seslendirme yapacak sanatçının alışması için seslendireceği konuya adapte olması ve fikir sahibi olması gerekir.

Alondan.com’daki hizmet verenler özenle bu kurala uygun olarak seçilmiş olup size en iyi profesyonel seslendirme hizmeti vermek için bekliyorlar. Seslendirme işi yani seslendirme sanatı çok meşakkatli ve uzun süreli bir iştir. Dublaj sesleri de hiç kolay değildir.

Çok revize gerektirir. Seslendirme sanatçıları ve sesleri oldukça profesyoneldir. Bunun için seslendirme sanatçılarının tam da adapte olmaları gerekir. Profesyonel seslendirme hizmetlerimizden yararlanmak ve seslendirme sanatçılarımızı tanımak istiyorsanız bu sizin için bir fırsat. Her bütçeye uygun olarak hazırlanmış profesyonel seslendirme hizmetlerimizi kaçırmayın.

PROFESYONEL SES KÜTÜPHANEMİZ

REKLAM SESLENDİRME

Televizyon, radyo ve sosyal medya mecralarında yayınlanacak reklam filmleri, tanıtım filmleri ve viral reklam filmlerini kapsayan seslendirme hizmetidir. Projeniz için uygun olana seslendirme sanatçısını seçerek teklif isteyebilirsiniz.

SES BANKASI

Türkçe ve yabancı dilde seslendirme yapan profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan ses bankamızdan erkek sesler, kadın sesler ve çocuk sesler gibi projeniz için uygun olan sesi seçebilirsiniz. Profesyonel sesler markanıza ses versin.

SANTRAL SESLENDİRME

Telefon karşılama anonsları olarak adı geçen santral seslendirme hizmeti ile Türkiye’nin en profesyonel imaj seslendirme sanatçıları ile profesyonel seslendirme hizmeti sunuyoruz. Santral anons seslerini dinleyebilir, firmanıza uygun santral sesini seçebilirsiniz.

İNGİLİZCE SESLENDİRME

Amerikan aksanlı ve british aksanlı Dünya’nın en meşhur seslerinden oluşan ses castımız ile ingilizce seslendirme projeleriniz için voiceover seçimi yapabilir, teklif isteyebilirsiniz. Çeviri deşifre ve altyazı hizmetinin yanında Dünya’nın en iyi seslerini sunuyoruz!