Kullanıcı Dostu Web Siteleri Tasarlıyoruz

Tasarım ve yazılım ekibimiz web siteniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce markanız, rakipleriniz ve sektörünüz hakkında bir araştırma sürecine girer. Bu inceleme sonucu elde edilen verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile harmanlayarak sizin için en uygun web sitesini hazırlar. Web sitenizin tasarım trendlerine uygun şekilde hazırlanmasına ve kullanıcı dostu fonksiyonlara sahip olmasına özen gösterir. Sizlere görsel açıdan ilgi çekici, kullanımı kolay ve ulaşılabilir web siteleri hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kolay ulaşılabilir olun, kullanıcılarınızı yormayın

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısıyla hazırlanmalıdır. Ziyaretçilerinize sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bir site haritası sunarak, kullanıcı dostu bir web sitesine sahip olmanız konusuna büyük önem veriyoruz.

web-site-tasarim

İnternet Kullanıcılarına Aradıkları Bilgileri Verin

Kullanıcılara kaliteli içerikler sunan, sayfalarında yararlı  bilgiler bulunan web siteniz olmasına özen gösterin. İşletmenizle, ürün ya da hizmetinizle alakalı yararlı bilgiler içeren, anlaşılır ve açık sayfalar bulunduran web siteleri aracılığıyla kullanıcılar sizi kolaylıkla bulabilir.

Web sitenizi arama motorları için değil internet kullanıcıları için hazırlayın

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için uygulanan çeşitli hilelerden uzak durarak, Google’ın orijinal içeriği ön plana çıkaran yeni algoritmalarına güvenin. Google en doğru ve en faydalı içeriğe sahip web sitelerine arama sonuçlarında üst konumlarda yer verir. Web sitenizi tasarlarken kullandığınız yararlı bilgiler sayesinde internet reklamlarınıza ayırdığınız bütçeyi de düşürme şansı elde edersiniz.

WEB SİTE ÇALIŞMA PLANI

3 yıllık tecrübe ile 6 aşamada şirketiniz Google arama listelerinde.

Markanıza Özel
Analiz Yaparız
Tasarım Çalışması
Yapılır
Yazılım Kodlama
İşlemine Başlanır
Metin ve Grafik
Çalışması
İçerik Veri
Girişi Yapılır
Tebrikler
Şirketiniz Artık Dijital’e Taşındı
[]
1 Step 1
HEMEN TEKLİF AL
Destek Almak İstediğiniz Hizmet
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

WEB TABANLI YAZILIM

FACEBOOK REKLAM YÖNETİMİ

INSTAGRAM REKLAM YÖNETİMİ

LINKEDIN REKLAM YÖNETİMİ

İŞ ORTAKLARIMIZ

WEB TABANLI YAZILIM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

SİTENİZİN GRAFİĞİNE (FRONT-END) ÖNEM VERİN

Bir web sayfasında içerik okumak için 15 dakika zaman ayırın kullanıcıların üçte ikisi tasarımı ve fontu daha kaliteli olan içerikleri okumayı tercih etmektedir.

SUNUCU HIZLI OLMALIDIR

Bir web sitesi >4 sn üzeri olursa, ziyaretçilerin %39’u site açılmadan kapatıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BELİRTİN

Şirketin bilgilerine ziyaretçilerin kolayca erişmesi gerekmektedir. Eğer iletişim sayfası veya bilgileri yoksa, ziyaretçilerin %44’ü siteye bir daha girmemeyi tercih ediyor.

MOBİL UYUMLU KODLAMALISINIZ

Bootstrap teknolojisini kullanabilir, akıllı ekran optimizasyonu ile müşterileriniz sitenizde rahatça sörf yapabilsin.

WEB SİTENİZİ DEVAMLI GELİŞTİRİN

Firmalar sitem var, yeterli diye düşünebiliyor. Web sitesi şirketin dijital yansımasıdır. Kullanıcıların istatistiklerine göre geliştirmeler yapılmalı.

HEDEF KİTLENİZE ERİŞMEK İÇİN SEO YAPIN

Web sitenizdeki içerikleri açıklayıcı belirtin, kullanıcılar aradıklarını bulsun. Google algoritmaları sayesinde ziyaretçilerin davranışlarını inceleyerek sitenizi öne çıkartır.

Web Tabanlı Yazılım İş Ortaklarımız