[]
1 Step 1
YOUTUBE KANAL YÖNETİMİ TEKLİFİ AL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

VİDEO ÇALIŞMALARIMIZ

Bil Güneşli Koleji

Sultanbeyli Beledeyesi Faaliyet

YARA - Bir damla kan ile ummadığınız anda herşey değişebilir.

İnteraktif SMS

Medeniyetin İzleri

Tarım Kredi Kooparatifleri - Bereket Sigorta - Bereket Emeklilik - Tanıtım Filmi

Pikampüs Tanıtım Filmi

Eksik Kalan

Altıncı His Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

Youtube Kanal Yönetimi

Televizyonda yayın yapmak veya oyuncu olmak zordur. Bu hayali dijital ortama taşıyan Youtube sayesinde kamera ve internet bağlantısı ile binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

Youtube’da rekabet zordur.

Artık herkes kameraya ve internet bağlantına kolayca ulaşabiliyor. Durum böyle olunca video paylaşımların kalitesi arttı.

Bu durumda Youtube Kanal Yönetimi hizmetimiz devreye giriyor.

Youtube Hesap YönetimiSağladığınız içeriklerin ve montajı, efektleri, grafikleri, seo çalışmalarında kanala destek sağlıyoruz.

Ciddi bir rekabet ortamının oluştuğu Youtube içerisinde fark edilmek sanıldığı kadar kolay değil. Kendi imkanlarınız ve internetten elde ettiğiniz bilgilerle kanalınızı belli bir oranda büyütebilirsiniz. Fakat bir süre sonra daha fazlasını başarmanız gerekir. İşte, Youtube dünyasına ilk merhaba dediğiniz andan itibaren hedef kitlenizle sizi daha kısa sürede buluşturacak, kaliteli ve hedef kitlenizin istediği içeriklerinizi üretmenizi sağlayacak, etkili bir etkileşim oluşturacak Youtube kanalına sahip olmak için profesyonel kişilerden Youtube kanal yönetimi konusunda destek alabilirsiniz. Günümüzde birçok büyük Youtube kanalı bu şekilde kanallarını büyütmeye ve gelişmeye devam etmektedir.

YouTube Kanal Yönetimi ile kanalınızı sıfırdan oluşturuyor ya da var olan kanalınızı baştan sona optimize ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde izlenme değerleriniz ve gelirleriniz artıyor ancak devamlılık şart!

  • Sektör ayırmadan yeni içerikler üretiyoruz
  • İçeriklerinizi çoğaltıyor ve etkileşimi arttırıyoruz
  • Kurgu ve montaj hizmeti sağlayarak içeriğinizin kalitesini arttırıyoruz
  • Daha çok izlenme elde etmeniz için var olan içeriklerinizi optimize ediyoruz
  • Markanız için içerik planlaması hazırlayıp video içeriklerinizi zenginleştiriyoruz

YouTube hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen teklif alın.

İŞ ORTAKLARIMIZ

YOUTUBE KANAL YÖNETİMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

MARKA OLUŞTURMAK

Kanalınızın tasarımı ve görünüşü her zaman için üzerinde çalışmanız gereken bir konu.Etkileyici ve yaratıcı bir tasarıma sahip olmadan kanalınız fark edilmeyecektir.İlgili forumlarda bir çok yetenekli tasarımcı bulabilirsiniz.İyi bir tasarımla kanalınız etkili bir başlangıç yapacak ve abone çekme şansını artıracaktır.

İLK VİDEONUZ NASIL OLMALI

Genelde bu ‘’Kanal Tanıtım Videosu’’ olarak isimlendirilir.Bu videoda kanalınızın içeriğini ve kendinizi tanıtıp,izleyecilere neler sunacağınızdan bahsedebilirsiniz.Eğer videonuzu beğenirlerse kanalınızda kalacak ve diğer videolarınızı da izleyeceklerdir.Bu yüzden ilk videonuz çok önemlidir.İlk izlenim her şeydir,bu yüzden ilk videonuzu özenle hazırlayın

VİDEO KURULUMU VE SEO

Doğru gremer,noktalama ve büyük-küçük harf kullanımı ile videolarınız diğerlerinden ayrılacaktır.Eğer videonuz bir serinin parçasıysa başlık ve açıklamalar için bir düzen oluşturabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Bu aslında kulağa olduğundan daha zormuş gibi geliyor.Günde birkaç dakika ayırarak sosyal medya hesaplarınızı aktif tutabilirsiniz.Eğer paylaşacak vaktiniz yoksa izleyicilerinize sorular sorun veya onların sorularına cevap verin.Mesela;Twitter’da gününüzün nasıl geçtiğinden bahsedip,son videonuzla ilgili düşüncelerini sorabilirsiniz.Çok basit bir paylaşım bile hiçbir şey yapmamaktan iyidir,aktif olmaktan çekinmeyin.

ENERJİ VE KİŞİLİK

Eğer oynayan kişi sıkıcı ve soğuk değilse 10 dk lık bir oynanış videosunu izlemek de eğlenceli olacaktır.Videolarınızda hiçbir zaman sıkıcı ve monoton olmayın.Kendiniz olmanız,yüksek sesli ve enerjik bir şekilde konuşmanız çok önemli.Bir tartışma açmaktan çekinmeyin,insanların dikkatini çekmeye çalışın.

YouTube ALGORİTMASI NASIL İŞLER

Genel olarak arama motoru ile aynı mantığa sahiptir.Fakat YouTube’de öne çıkan nokta içeriğinin sunum şekli ve kitlelere ne kadar ulaştığıdır.Başlık,etiket ve açıklama kısmı ilgi çekici olmasının yanında YouTube’nin içerisinde de benzersiz olmalıdır.Bunun yanında videonun eski olması,beğeni sayısı,yüklendiği kanalın abone sayısı da belirleyicidir.

Kanal sahiplerinin en çok merak ettikleri konu şudur:Aynı video iki kişide varken birinin yüklediği video 1000 görüntülemeyi bulmamışken,diğeri 100000 i devirmiş olabiliyor.İşte bunun sağlayan ana etkenler aşağıdaki gibidir.

1-Videoyu net bir şekilde açıklayan bir başlık

2-Arama yapılan kelimenin videoda birebir etiketinin olması

3-Kanalın genel potansiyeli (popülerlik siz aynı şeyi yapsanız da sizi geride bırakabilir)

4-Video,yorum,beğeni sayısının fazlalığı

5-Ekleme tarihi (erken yüklenen video her zaman bir adım öndedir)

6-Arama terimi ile başlığın birebir uyuşması

Youtube Yönetim İş Ortaklarımız